ZABIEGI NA CIAŁO / KAPSUŁA SPA / OKŁADY / PEELINGI


zabiegi na ciało Olkusz, masaże Olkusz


W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało między innymi  – mezoterapię igłową i bezigłową, okłady, peelingi, dopełnieniem zabiegów jest pobyt w kapsule SPA. Używamy  renomowanych i wypróbowanych kosmetyków.

Kapsuła SPA jest propozycja dla najbardziej wymagających. To nowoczesne urządzenie w dziedzinie kosmetyki, umożliwiające prowadzenie kompleksowych kuracji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Kapsuła to połączenie sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapi, masażu wibracyjnego, hydroterapii oraz koloroterapii.

Sesja w kapsule usuwa stres , łagodzi ból, redukuje napięcie mięśni i oczyszcza organizm, działa relaksująco i wspomaga walkę z cellulitem. Istnieją jednak przeciwwskazania do korzystania z kapsuły : ciąża, zakrzepica, miazdżyca, nadciśnienie, stany zapalne, rozrusznik serca, choroby układu moczowego i nerek. Okłady GUAM są bardzo skuteczna metoda walki z cellulitem. 

Składniki zawarte w produkcie są 100% naturalne.

Okłady z alg posiadają intensywne właściwości remineralizujące i drenujące dzięki czemu przeciwdziałają wolnym rodnikom, opóźniają  proces starzenia  się oraz efektywnie redukują cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na nałożeniu koncentratu błotnego a następnie zafoliowaniu ciała. Po 45 minutach zmywa się okład, a dla zwiększenia efektów stosuje się żel na zakończenie zabiegu. Również bandażowanie ma na celu redukcje cellulitu, modelowanie i ujędrnianie. Polega na owijaniu ciała bandażami nasączonymi w specjalistycznych preparatach.

Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona – po prostu młodsza i piękniejsza.

zabiegi na ciało Olkusz, masaże Olkusz, kosmetyka Olkusz, kosmetyka twarzy Olkusz, kapsuła SPA Olkusz, body wrapping Olkusz