manicure Olkusz

Piękne dłonie to wizytówką każdej zadbanej kobiety i eleganckiego mężczyzny. KIGO-FIT w Olkuszu oferuje kompleksowy zakres usług w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp paznokci. Pracujemy na produktach najwyższej jakości. Stylistki salonu KIGO-FIT w profesjonalny sposób wykonają manicure i pedicure klasyczny, manicure i pedicure hybrydowy. Najnowsze technologie pozwalają zregenerować najbardziej zniszczoną płytkę, rozdwojone paznokcie a produkty pielęgnacyjne zadbają o zniszczone skórki i spierzchnięte oraz suche dłonie i stopy.

Zadbane dłonie i paznokcie to atrybut nowoczesnej kobiety, dlatego stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Lakiery hybrydowe pojawiły się na rynku kilka lat temu, szybko zdobywając rzesze zachwyconych klientek, zmęczonych długim wysychaniem oraz ciągłymi odpryskami, związanymi z używaniem tradycyjnych lakierów. Lakier hybrydowy pozwala zapomnieć o dyskomforcie, związanym z używaniem zwykłych lakierów. Stanowi połączenie tego, co najlepsze – łatwości aplikacji, brak konieczności piłowania płytki paznokci przy ściąganiu, oraz trwałości i wytrzymałości, charakterystycznych dla żelu. Uzyskanie perfekcyjnego manicure oraz pedicure jest więc niezwykle łatwe, a efekt utrzymuje się długi czas, nie niszcząc naturalnej płytki paznokci.

Codzienne czynności, sprawiające, że zwykły lakier szybko traci swoje właściwości, są niestraszne hybrydom. Manicure hybrydowy dedykowany jest więc głownie kobietom aktywnym, ceniącym jednocześnie wygodę. Dobrze wykonany daje świetne efekty, a dodatkowo chroni naturalną płytkę. Inną zaletą hybryd jest możliwość wykonywania skomplikowanych zdobień.

Zapraszamy Panie na manicure do naszego gabinetu – kompleksowo zadbamy o dłonie, nadając paznokciom piękny kształt, wypielęgnujemy skórki oraz pomalujemy paznokcie wybranym kolorem, aplikując wybrany efekt oraz stworzymy efektowne zdobienia.

Jeśli twoje paznokcie są łamliwe, przedłużymy je, tworząc dodatkową ochronę przez zniszczeniami.

Podsumowując, użycie hybryd likwiduje problem nieestetycznych odprysków oraz uciążliwego wysychania. Zapewnia również nieskazitelnie gładki efekt tafli, utrzymujący się minimum dwa tygodnie. Zdejmowanie lakieru trwa około 10-15 minut , a manicure hybrydowy nie uszkadza naturalnej płytki paznokci. Manicure hybrydowy można wykonywać w ciąży oraz w innych okresach, podczas których paznokcie są szczególnie wrażliwe i łamliwe.

Kolejną zaletą hybryd jest ogrom dostępnych kolorów, zgodnych z najnowszymi trendami w modzie i pojawiającymi się w nowych odsłonach w kolejnych sezonach. Każda z Pań z pewnością wybierze coś dla siebie!

Zalety manicure hybrydowego:

• długo utrzymujący się efekt ze względu na mniejszą podatność na ścieranie i inne uszkodzenia

• paznokciom można nadać oryginalny wygląd dzięki różnym dodatkom do zdobienia

• przed utwardzeniem lakieru pod lampą UV można łatwo dokonać poprawek

• nie trzeba czekać, aż lakier wyschnie

• bezpieczniejsza metoda manicure niż w przypadku akrylu lub żelu

manicure Olkusz